OFICJALNIE: Saidy Janko w VfL Bochum

OFICJALNIE: Saidy Janko w VfL Bochum fot. uslatar / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: VfL Bochum

VfL Bochum poinformowało o wypożyczeniu Saidy'ego Janko.

VfL Bochum to zespół, który po awansie do Bundesligi, spisywał się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Niemczech całkiem solidnie. Do tego zrealizowany został cel, jakim było utrzymanie.

Wydaje się, że w kolejnych miesiącach zamiary się nie zmienią, ale odpowiedzialni za pozytywne rezultaty będą nowi piłkarze.

Wcześniej informowano o przenosinach do tej ekipy Jacka Góralskiego, Jordiego Osei-Tutu, Kevina Stögera i Philipp Hofmanna.

Teraz dołącza do nich również Saidy Janko.

26-latek przenosi się do tej ekipy z Realu Valladolid w ramach wypożyczenia. Porozumienie, które zawarły strony, będzie obowiązywało do 30 czerwca 2023 roku. W umowie znalazła się opcja wykupu.

- Bochum to klub ze wspaniałą historią i ciekawym stadionem, na którym panuje świetna atmosfera. Oczekiwania wobec drużyny są wielkie, ale tego wymaga przecież Bundesliga. Drugi rok w elicie będzie cięższy, niż pierwszy, ale jestem przekonany, że uda nam się utrzymać. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by pomóc - mówi Janko.

Prawy defensor w przeszłości był związany między innymi z Celtikiem, FC Porto oraz Manchesterem United. Poprzedni sezon w barwach Realu Valladolid zakończył z 16 występami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy