OFICJALNIE: Samanes odszedł z Arki Gdynia

OFICJALNIE: Samanes odszedł z Arki Gdynia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Santi Samanes żegna się z Arką Gdynia.

Spadek ekipy z Trójmiasta powoduje, że jej działacze doszli do wniosku, by rozstać się z niektórymi piłkarzami. Do tej grupy zalicza się Santi Samanes.

24-latek, który trafił do Gdyni latem minionego roku z Coruxo, furory w Polsce nie zrobił. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Na razie nie wiadomo, gdzie skrzydłowy zakotwiczy w przyszłym sezonie.

Samanes rozegrał w Ekstraklasie zaledwie trzy mecze.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy