Oficjalnie: Sandomierski w Blackburn

Oficjalnie: Sandomierski w Blackburn
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Blackburn Rovers

Blackburn Rovers potwierdziło pozyskanie polskiego bramkarza Grzegorza Sandomierskiego na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego z belgijskiego KRC Genk.

 

- Cieszę się, że jestem w dużym klubie. Myślę, że to dla mnie dobre miejsce do rozwoju. Mam nadzieje odegrać rolę w tym długim sezonie. Anglia jest szczególnym krajem. Piłka jest jak religia. Chcę tutaj być i robić dobrą pracę - zapewnił nowy nabytek klubu Championship.
 
Wcześniej Sandomierski zaliczył pozytywnie testy sportowe w Rovers, kilka dni trwało jednak porozumienie się klubów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Premier League: Sezon skrócony o połowę?! Premier League: Sezon skrócony o połowę?! Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy