Oficjalnie: Sandomierski w Dinamie Zagrzeb

Oficjalnie: Sandomierski w Dinamie Zagrzeb
Redakcja
Redakcja
Źródło: Dinamo Zagrzeb

Informacja, która od kilku dni była przedmiotem medialnych spekulacji, teraz została oficjalnie potwierdzona. Grzegorz Sandomierski podpisał kontrakt z Dinamem Zagrzeb.

Polak przeszedł do chorwackiego potentata na zasadzie rocznego wypożyczenia z Genk. Dinamo zastrzegło sobie prawo do transferu definitywnego.

- Jestem bardzo szczęśliwy. Wszystko potoczyło się tak szybko, ale jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do tak wielkiego klubu jak Dinamo. Wiem, iż to klub, który od lat dominuje w Chorwacji, a przez ostatnie dwa lata grał w Lidze Mistrzów. Jestem młody, ale posiadam już doświadczenie i nie mogę się już doczekać pierwszych występów dla Dinama - powiedział Sandomierski.

- Sandomierski jest bramkarzem o wielkiej jakości, sporo wiemy na temat cech jego charakteru i jesteśmy po prostu szczęśliwi. Ma tylko 23 lata, ale posiada już doświadczenie z Premier League i ma na swoim koncie kilka meczów w narodowej kadrze - stwierdził dyrektor sportowy chorwackiej ekipy, Zoran Mamić.

Sandomierski swoją karierę rozpoczął w Jagiellonii Białystok, z której przeszedł do belgijskiego Genk. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Blackburn Rovers. Ma na swoim koncie trzy występy w reprezentacji Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy