OFICJALNIE: Sava w Torino

OFICJALNIE: Sava w Torino
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Torino

Torino pozyskało Razvana Savę.

18-latek nie miał do tej pory szansy na to, by zaprezentować się w seniorskich rozgrywkach. Parę razy jednak znalazł się na ławce spadkowicza z Serie A, Lecce.

W barwach tej ekipy przebywał na wypożyczeniu z Juventusu.

Po zakończeniu minionego sezonu Rumun postanowił poszukać dla siebie nowego miejsca. Pomocną dłoń wyciągnęło do niego Torino.

Golkiper przenosi się do tej ekipy na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Sava na razie będzie trenował z zespołem młodzieżowym.

Urodzony w Timișoarze zawodnik to reprezentant Rumunii do lat 19.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy