OFICJALNIE: Sava w Torino

OFICJALNIE: Sava w Torino
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Torino

Torino pozyskało Razvana Savę.

18-latek nie miał do tej pory szansy na to, by zaprezentować się w seniorskich rozgrywkach. Parę razy jednak znalazł się na ławce spadkowicza z Serie A, Lecce.

W barwach tej ekipy przebywał na wypożyczeniu z Juventusu.

Po zakończeniu minionego sezonu Rumun postanowił poszukać dla siebie nowego miejsca. Pomocną dłoń wyciągnęło do niego Torino.

Golkiper przenosi się do tej ekipy na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Sava na razie będzie trenował z zespołem młodzieżowym.

Urodzony w Timișoarze zawodnik to reprezentant Rumunii do lat 19.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy