OFICJALNIE: Sebastián Cristóforo wrócił do Hiszpanii

OFICJALNIE: Sebastián Cristóforo wrócił do Hiszpanii
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Girona

Sebastián Cristóforo przystał na propozycję przedstawioną mu przez Gironę.

27-latek w drugiej części poprzedniego sezonu bronił barw Eibaru i w tym czasie meldował się na placu gry 19 razy. Kiedy jednak wypożyczenie dobiegło końca, Hiszpanie nie wykupili środkowego pomocnik. Mimo to Urugwajczyk będzie nadal występował na Półwyspie Iberyjskim, lecz już nie na poziomie LaLigi, a szczebel niżej.

Fiorentina, która nie wiązała planów z Sebastiánem Cristóforo, zdecydowała się rozwiązać z nim kontrakt za porozumieniem stron. To umożliwiło zawodnikowi przyjazd do Girony.

Były młodzieżowy reprezentant Urugwaju z drugoligowcem związał się do 30 czerwca 2021 roku, a w umowie znalazł się zapis umożliwiający przedłużenie współpracy o następne 12 miesięcy.

Poza „Rusznikarzami”, w Hiszpanii gracz środka pola występował jeszcze w Sevilli oraz Getafe. Niegdyś uchodził za spory talent, ale wydaje się, że przenosiny do „Violi” mocno zaszkodziły jego karierze.

W ostatni dzień okna transferowego Girona pozyskała także Nahuela Bustosa i Yoela Bárcenasa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy