OFICJALNIE: Sebastián Cristóforo wrócił do Hiszpanii

OFICJALNIE: Sebastián Cristóforo wrócił do Hiszpanii
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Girona

Sebastián Cristóforo przystał na propozycję przedstawioną mu przez Gironę.

27-latek w drugiej części poprzedniego sezonu bronił barw Eibaru i w tym czasie meldował się na placu gry 19 razy. Kiedy jednak wypożyczenie dobiegło końca, Hiszpanie nie wykupili środkowego pomocnik. Mimo to Urugwajczyk będzie nadal występował na Półwyspie Iberyjskim, lecz już nie na poziomie LaLigi, a szczebel niżej.

Fiorentina, która nie wiązała planów z Sebastiánem Cristóforo, zdecydowała się rozwiązać z nim kontrakt za porozumieniem stron. To umożliwiło zawodnikowi przyjazd do Girony.

Były młodzieżowy reprezentant Urugwaju z drugoligowcem związał się do 30 czerwca 2021 roku, a w umowie znalazł się zapis umożliwiający przedłużenie współpracy o następne 12 miesięcy.

Poza „Rusznikarzami”, w Hiszpanii gracz środka pola występował jeszcze w Sevilli oraz Getafe. Niegdyś uchodził za spory talent, ale wydaje się, że przenosiny do „Violi” mocno zaszkodziły jego karierze.

W ostatni dzień okna transferowego Girona pozyskała także Nahuela Bustosa i Yoela Bárcenasa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy