OFICJALNIE: Sebastian Ring odchodzi z Wisły Kraków

OFICJALNIE: Sebastian Ring odchodzi z Wisły Kraków fot. Wisła Kraków
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała, że Sebastian Ring nie będzie bronił jej barw w przyszłym sezonie.

„Biała Gwiazda” w poprzednich rozgrywkach walczyła głównie o utrzymanie, czego finalnie nie udało się jej osiągnąć. Opuszczenie Ekstraklasy wiąże się z konsekwencjami w postaci odejścia niektórych zawodników.

W umowie Sebastiana Ringa znalazła się tak zwana klauzula spadku, która w praktyce umożliwia rozwiązanie porozumienia, gdy tylko klub zanotuje spadek. Piłkarz z niej skorzystał i tym samym kontrakt ważny pierwotnie do 30 czerwca 2023 roku został rozwiązany w trybie natychmiastowym.

27-letni Szwed przybył do Wisły Kraków zimą z Kalmar FF. Od tego czasu rozegrał sześć spotkań i zanotował trafienie.

Lewy obrońca będzie kontynuował karierę w innym miejscu, najprawdopodobniej poza Polską. W przeszłości oglądaliśmy go chociażby na czwartoligowych boiskach w Anglii.

To drugie potwierdzone dzisiaj rozstanie. Krakowski klub opuścił bowiem także Serafin Szota.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jakub Kiwior bez szans na zimowy transfer. „Żaden z piłkarzy nie odejdzie ze Spezii w styczniu” Jakub Kiwior bez szans na zimowy transfer. „Żaden z piłkarzy nie odejdzie ze Spezii w styczniu” Reprezentacja Polski: Nie będzie jednak premii za mundial?! „Być może było jakieś niezrozumienie z jednej albo z drugiej strony” Reprezentacja Polski: Nie będzie jednak premii za mundial?! „Być może było jakieś niezrozumienie z jednej albo z drugiej strony” Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy