OFICJALNIE: Sebastian Ring odchodzi z Wisły Kraków

OFICJALNIE: Sebastian Ring odchodzi z Wisły Kraków fot. Wisła Kraków
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała, że Sebastian Ring nie będzie bronił jej barw w przyszłym sezonie.

„Biała Gwiazda” w poprzednich rozgrywkach walczyła głównie o utrzymanie, czego finalnie nie udało się jej osiągnąć. Opuszczenie Ekstraklasy wiąże się z konsekwencjami w postaci odejścia niektórych zawodników.

W umowie Sebastiana Ringa znalazła się tak zwana klauzula spadku, która w praktyce umożliwia rozwiązanie porozumienia, gdy tylko klub zanotuje spadek. Piłkarz z niej skorzystał i tym samym kontrakt ważny pierwotnie do 30 czerwca 2023 roku został rozwiązany w trybie natychmiastowym.

27-letni Szwed przybył do Wisły Kraków zimą z Kalmar FF. Od tego czasu rozegrał sześć spotkań i zanotował trafienie.

Lewy obrońca będzie kontynuował karierę w innym miejscu, najprawdopodobniej poza Polską. W przeszłości oglądaliśmy go chociażby na czwartoligowych boiskach w Anglii.

To drugie potwierdzone dzisiaj rozstanie. Krakowski klub opuścił bowiem także Serafin Szota.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy