Oficjalnie: Seedorf zwolniony!

Oficjalnie: Seedorf zwolniony!
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: AC Milan

Clarence Seedorf po zaledwie pięciu miesiącach pracy trenerskiej w AC Milan został zwolniony z tego klubu. Jego następcą został Filippo Inzaghi.

38-letni Holender w styczniu zastąpił na stanowisku trenera Massimiliano Allegriego, który od dłuższego czasu był pod presją mediów i kibiców "Rossonerich". Po wywalczeniu mistrzostwa Włoch w 2011 roku Milanowi sukcesywnie szło coraz gorzej w Serie A.

Seedorf przejął drużynę, która zajmowała 11.miejsce w tabeli. Udało mu się wyprowadzić drużynę o trzy miejsca wyżej, ale to i tak nie pozwoliło Milanowi zakwalifikować się do europejskich pucharów.

Następcą Holendra został Filippo Inzaghi - kolejny legendarny zawodnik Milanu, a od 2012 roku trener drużyny młodzieżowej. Jego kontrakt z drużyną "Rossonerich" obowiązuje do czerwca 2016 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy