OFICJALNIE: Serafin Szota opuszcza Wisłę Kraków

OFICJALNIE: Serafin Szota opuszcza Wisłę Kraków fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wisła Kraków | Stomil Olsztyn

Serafin Szota będzie w najbliższym czasie reprezentował barwy Stomilu Olsztyn.

Młodzieżowy reprezentant Polski przeniósł się do pierwszoligowego klubu na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Wisły Kraków, która zapewniła sobie prawo do skrócenia jego pobytu w tym zespole.

„Biała Gwiazda” mocno zabiegała o sprowadzenie utalentowanego obrońcy w trakcie ostatniego letniego okienka transferowego i tuż po rozpoczęciu sezonu udało się jej wyciągnąć młodego zawodnika z Zagłębia Lubin.

Serafin Szota liczył na to, że po przeprowadzce do ekipy z województwa małopolskiego otrzyma szansę dość częstych występów na poziomie Ekstraklasy.

Niestety 20-latek wystąpił do tej pory w zaledwie jednym spotkaniu Wisły Kraków i to w przegranym pojedynku w Pucharze Polski przeciwko Błękitnym Stargard (1:2), dlatego też postanowił teraz zmienić otoczenie, aby wrócić do regularnej gry.

Defensor liczy na to, że będzie mógł zrealizować swój cel w Stomilu Olsztyn, który na półmetku rywalizacji za zapleczu naszej krajowej elity plasuje się na jedenastym miejscu z 26 zdobytymi punktami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy