OFICJALNIE: Sergi Enrich znalazł klub w Hiszpanii

OFICJALNIE: Sergi Enrich znalazł klub w Hiszpanii fot. Shutterstock
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: SD Ponferradina

Sergi Enrich, dotychczasowy zawodnik Eibaru, dołączył do SD Ponferradina.

31-letni napastnik od pierwszego lipca pozostawał bez klubu i wydawało się, że czeka go pierwsza zagraniczna przygoda w karierze. Możliwość jego zatrudnienia sondowało bowiem FC Schalke 04.

Niemcy byli zainteresowani nawiązaniem współpracy z Hiszpanem, ale kibice otwarcie protestowali przeciwko takiemu ruchowi, mając w pamięci wyrok ciążący na graczu za upublicznienie sekstaśmy wbrew woli swojej partnerski seksualnej.

Dwa tygodnie później Sergi Enrich wreszcie znalazł nowego pracodawcę. Została nim drugoligowa SD Ponferradina.

Dla lidera tabeli LaLiga2 to hit transferowy, a atakujący ma wszelkie papiery na to, aby stać się nie tylko największą gwiazdą drużyny, ale i całych rozgrywek.

Piłkarz mierzący 183 centymetry wzrostu w przeszłości miał już okazję występować na drugim poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii. Wówczas w 125 meczach strzelił 36 goli i zanotował 9 asyst. Teraz postara się poprawić ten rezultat.

Enrich jak dotąd był związany z takimi ekipami jak RCD Mallorca, Recreativo Huelva czy CD Numancia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy