OFICJALNIE: Serhij Miakuszko w Podbeskidziu

OFICJALNIE: Serhij Miakuszko w Podbeskidziu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała poinformowało o pozyskaniu Serhija Miakuszki.

Słaba postawa w pierwszych kolejkach doprowadziła do tego, że działacze beniaminka postanowili pozyskać nowego zawodnika. Do zespołu prowadzonego przez Krzysztofa Brede dołączył Serhij Miakuszko.

27-latek zjawił się pod Klimczokiem na początku tygodnia, by przejść testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego też postanowiono zaoferować mu kontrakt.

Na jego mocy będzie występował w Podbeskidziu co najmniej do 30 czerwca 2021 roku. W umowie znalazła się też opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Urodzony w Kijowie skrzydłowy to wychowanek stołecznego Obolonu. W swojej karierze był też związany z Dynamem, Goverla Uzhgorod, Worskłą Połtawa i Karpatami Lwów.

Ostatnio grał dla Alcorcón. Na zapleczu La Liga zanotował 16 występów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy