Oficjalnie: Šernas w Alanyasporze

Oficjalnie: Šernas w Alanyasporze
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Alanyaspor

Darvydas Šernas został nowym zawodnikiem Alanyasporu.

Doświadczony napastnik po przejściu testów medycznych związał się z tureckim zespołem kontraktem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2017 roku. Pozostałe szczegóły umowy zawarte między klubem aktualnie zajmującym ósme miejsce w TFF 1. Lig (drugi poziom rozgrywkowy) a Żalgirisem nie zostały ujawnione.

33-krotny reprezentant Litwy przez ostatnie pół roku rozegrał 18 spotkań w barwach ekipy z Wilna i strzelił w nich aż 17 bramek oraz zanotował trzy asysty.

Przypominamy również, że 31-latek w przeszłości zaliczył pobyt w takich drużynach jak Widzew Łódź, Zagłębie Lubin, Gaziantepspor, Wigry Suwałki oraz Ross County.

Warto także dodać, że poza Šernasem do Alanyasporu dołączyli na zasadzie wypożyczenia dwaj gracze Osmanlisporu - Galip Güzel i Bakary Soro (konkurował z Łukaszem Szukałą o miejsce w składzie) oraz defensor FC Metz - Sezer Özmen.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy