Oficjalnie: Shaun Wright-Phillips w New York Red Bulls

Oficjalnie: Shaun Wright-Phillips w New York Red Bulls
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: New York Red Bulls

Shaun Wright-Phillips został oficjalnie nowym zawodnikiem New York Red Bulls.

Tak jak w przypadku większości transferów do MLS, szczegóły kontraktu zawodnika nie zostały ujawnione. 

- Shaun to zawodnik, który sprawdził się już w kilku naprawdę dobrych drużynach. Może grać na wielu pozycjach i z pewnością będzie też ważną postacią w naszej szatni. Kiedy zdecydowaliśmy się szukać piłkarza o właśnie takich cechach, Shaun był wolnym zawodnikiem, więc od razu wiedzieliśmy, że musimy go mieć u siebie. Jesteśmy dumni, że będzie on nosił koszulkę Red Bulls i nie mogę się go doczekać na boisku - powiedział dyrektor sportowy "Byków" Ali Curtis.

33-latek przez ostatnie cztery lata grał w Queens Park Rangers, natomiast wcześniej w Manchesterze City oraz Chelsea. W reprezentacji Anglii rozegrał natomiast 36 meczów, był też członkiem kadry na Mistrzostwach Świata w RPA, na których zagrał w dwóch spotkaniach.

W ekipie z New Jersey dołączył do swojego młodszego brata Brada, który na Red Bull Arena występuje od dwóch lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy