Oficjalnie: Siligardi w Hellas

Oficjalnie: Siligardi w Hellas
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Hellas Werona

Luca Siligardi został nowym graczem Hellas Werona.

27-letni napastnik przez ostatnie cztery lata występował w Livorno. W poprzednim sezonie rozegrał 31 spotkań w Serie B, w których zdobył dziesięć bramek. Siligardi jest wychowankiem Interu, lecz nigdy nie udało mu się przebić do pierwszego składu. W przeszłości był zawodnikiem takich zespołów jak Bari, Piacenza FC, Triestina czy Bologna.

- Nie mogę się doczekać startu przygotowań do sezonu. Jestem bardzo szczęśliwy, że przybyłem do Werony, dziękuję prezydentowi klubu i reszcie władz za pozyskanie mnie - powiedział Siligardi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy