OFICJALNIE: Skjelbred wraca szybciej do ojczyzny. Wszystko dzięki dodatkowemu oknie transferowemu

OFICJALNIE: Skjelbred wraca szybciej do ojczyzny. Wszystko dzięki dodatkowemu oknie transferowemu
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Rosenborg BK

Per Ciljan Skjelbred rozpocznie treningi z Rosenborgiem najpóźniej już na początku lipca.

Początkowo wychowanek „Troillongan”, który ostatnie lata swojej kariery spędził w Hercie, miał powrócić do swojego macierzystego klubu dopiero na początku sierpnia, kiedy w Norwegii rozpoczyna się tradycyjne letnie okno transferowe.

Z powodu pandemii koronawirusa władze tamtejszego związku piłki nożnej zwróciły się jednak o możliwość wyznaczenia dodatkowego okna transferowego w dniach 10-30 czerwca. Międzynarodowa federacja wyraziła zgodę na takie rozwiązanie, dzięki któremu Skjelbred będzie mógł trafić do Rosenborga po rozegraniu swojego ostatniego meczu w barwach berlińskiego klubu, do którego ma dojść 27 czerwca przeciwko Borussii Mönchengladbach.

- Per ma umowę z Herthą do końca czerwca. Oznacza to, że wraz z ostatnim meczem tego klubu będzie mógł on już bezpośrednio trafić do nas i rozpocząć przygotowania z zespołem - przyznał Micke Dorsin, dyrektor sportowy klubu z Trondheim.

Skjelbred do Bundesligi trafił w 2011 roku, kiedy to został piłkarzem Hamburgera SV. Dla Herthy występował od 2013 roku. W jej barwach w sumie rozegrał 148 spotkań. W obecnym sezonie 32-latek jest podstawowym zawodnikiem berlińskiego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy