OFICJALNIE: Słodko-gorzki powrót Messiego. Kontuzjowany Argentyńczyk opuścił zgrupowanie

 OFICJALNIE: Słodko-gorzki powrót Messiego. Kontuzjowany Argentyńczyk opuścił zgrupowanie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AFA

Lionel Messi rozegrał pełne 90 minut w towarzyskim spotkaniu z Wenezuelą. Argentyńczycy przegrali, a ich kapitanowi odnowił się uraz.

„Albiceleste” mają za sobą fatalne zawody zakończone przegraną w stosunku 1:3. Bramki dla Wenezueli strzelali kolejno Salomón Rondón, Jhon Murillo oraz Josef Martínez. Natomiast honorowe trafienie dla Argentyńczyków zanotował Lautaro Martínez.

Porażka to nie jedyne zmartwienie Lionela Scaloniego, selekcjonera Latynosów. Jego imiennik, kapitan reprezentacji oraz Barcelony, ponownie narzeka na ból w okolicach kości łonowej. Przypomnijmy, że atakujący „Dumy Katalonii” na podobne problemy skarżył się już we wrześniu 2016 roku. 

Tym samym 31-latek nie weźmie udziału w towarzyskiej potyczce z Marokiem. W tym spotkaniu nie wystąpi również Gonzalo Martínez. Zawodnik Atlanty United doznał bowiem kontuzji mięśnia dwugłowego uda w lewej nodze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy