OFICJALNIE: Smith-Rowe wypożyczony z Arsenalu do Huddersfield

OFICJALNIE: Smith-Rowe wypożyczony z Arsenalu do Huddersfield fot. Arsenal
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arsenal

Sprawdziły się doniesienia z ostatnich dni i Emile Smith Rowe przenosi się do Huddesfield Town.

Ofensywny pomocnik przeprowadza się do spadkowicza z najwyższego szczebla rozgrywek na Wyspach na zasadzie wypożyczenia z Arsenalu. Umowa zawarta między stronami będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Co warte podkreślenia, nie znalazła się w niej opcja na wykup po wspomnianym okresie. Nie można jednak wykluczyć, że obie strony zdecydują się po prostu wydłużyć całą operację o kilka następnych miesięcy.

19-latek, który jest wychowankiem Arsenalu, zaliczył w rundzie jesiennej tego sezonu dwa debiutanckie starcia na boiskach Premier League.

Po raz pierwszy pojawił się on na murawie 15 grudnia, kiedy pieczę nad zespołem z Emirates Stadium tymczasowo sprawował Fredrik Ljungberg, a zespół dowodzony przez Szweda mierzył się z Manchesterem City. Anglik pojawił się na placu gry w drugiej części meczu i pozostawił po sobie dobre wrażenie. Kilka dni później zaprezentował się jeszcze przeciwko Evertonowi. Ponadto miał on okazję grywać również w Lidze Europy. W ogólnym rozrachunku dało to sześć występów.

Kontrakt urodzonego w 2000 roku ofensywnego pomocnika z Arsenalem obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy