Oficjalnie: Snodgrass piłkarzem Norwich City

Oficjalnie: Snodgrass piłkarzem Norwich City
Redakcja
Redakcja
Źródło: Norwich City Football Club

Norwich City potwierdziło transfer Roberta Snodgrassa z Leeds United, który związał się z nowym klubem 3-letnim kontraktem. Kwota zakupu piłkarza nie została ujawniona.

24-letni reprezentant Szkocji, jest już trzecim zakupem szkoleniowca Chrisa Hughtona, po tym jak do klubu dołączył Jacob Butterfield i Steven Whittaker. Snodgrass, jako były kapitan Leeds dołączy do swoich byłych klubowych kolegów Bradley’a Johnsona i Jonny’ego Howsona, którzy dołączyli do „Kanarków” w dwóch poprzednich oknach transferowych.

- Robert będzie stanowił ważny element naszego zespołu i jestem zachwycony, że mogę mieć takiego strzelca w drużynie – rozpoczął Hughton – To znakomity gracz, które podziwiam od wielu lat. Jest w doskonałym wieku i zdobył już sporo doświadczenia w czasie swojego pobytu w Leeds, a także w meczach reprezentacji Szkocji, gdzie z powodzeniem radził sobie w ważnych spotkaniach.

Snodgrass świeżo po złożeniu podpisu pod kontraktem powiedział. – Jestem zachwycony, że doszło do tego transferu i nie mogę się doczekać na spotkanie z kolegami z mojego nowego zespołu. Jestem przekonany, że Premier League jest najmocniejszą ligą na świecie i kiedy zgłosił się po mnie Hughton wiedziałem, że muszę zrobić krok w przód.

- Norwich City wykonało w poprzednim sezonie sporo pracy aby dostać się do Premier League. Kiedy patrzysz na Johnsona i Howsona, którzy opuścili Leeds myślisz sobie „Chcę być częścią tego zespołu i pomóc mu znaleźć się w tabeli najwyżej jak to możliwe” – zakończył szkocki napastnik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy