Oficjalnie: Sokratis Papastathopoulos na stałe w Werderze Brema

Oficjalnie: Sokratis Papastathopoulos na stałe w Werderze Brema fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Decyzją Klausa Allofsa, dyrektora sportowego Werderu, grecki defensor będzie reprezentował klub z północnych Niemiec w następnych latach.

Wystąpiwszy w 28 ligowych spotkaniach tego sezonu, Grek stał się podstawowym zawodnikiem "Zielonych Białych". Okazał się być także bardziej lojalnym zawodnikiem od doświadczonych Tima Wiese oraz Claudio Pizarro, ponieważ ten pierwszy już zapowiedział, że nie przedłuży kontraktu z klubem, natomiast Peruwiańczyk ciągle ociąga się z prolongatą umowy.

Grek jest aktualnie zawodnikiem klubu Genoa CFC, a w Bundeslidze znalazł się przed tym sezonem na zasadzie długoterminowego wypożyczenia. Wyceniany na 8 milionów euro zawodnik, raczej zgodzi się na permanentne przenosiny do ligi niemieckiej.

- Kontraktowe szczegóły są już dopięte na ostatni guzik i z naszej strony wszystko jest na 100 procent pewne, Sokratis będzie nas reprezentował przez najbliższe lata. Czekamy tylko na oficjalne potwierdzenie z jego strony - zdradził Klaus Allofs.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy