Oficjalnie: Sokratis Papastathopoulos na stałe w Werderze Brema

Oficjalnie: Sokratis Papastathopoulos na stałe w Werderze Brema
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Decyzją Klausa Allofsa, dyrektora sportowego Werderu, grecki defensor będzie reprezentował klub z północnych Niemiec w następnych latach.

Wystąpiwszy w 28 ligowych spotkaniach tego sezonu, Grek stał się podstawowym zawodnikiem "Zielonych Białych". Okazał się być także bardziej lojalnym zawodnikiem od doświadczonych Tima Wiese oraz Claudio Pizarro, ponieważ ten pierwszy już zapowiedział, że nie przedłuży kontraktu z klubem, natomiast Peruwiańczyk ciągle ociąga się z prolongatą umowy.

Grek jest aktualnie zawodnikiem klubu Genoa CFC, a w Bundeslidze znalazł się przed tym sezonem na zasadzie długoterminowego wypożyczenia. Wyceniany na 8 milionów euro zawodnik, raczej zgodzi się na permanentne przenosiny do ligi niemieckiej.

- Kontraktowe szczegóły są już dopięte na ostatni guzik i z naszej strony wszystko jest na 100 procent pewne, Sokratis będzie nas reprezentował przez najbliższe lata. Czekamy tylko na oficjalne potwierdzenie z jego strony - zdradził Klaus Allofs.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy