Oficjalnie: Sołowiej opuszcza Jagiellonię

Oficjalnie: Sołowiej opuszcza Jagiellonię
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Łukaszem Sołowiejem.

28-latek trafił do podlaskiego klubu latem poprzedniego roku z pierwszoligowego Zagłębia Sosnowiec. Zawodnik wcześniej przebywał w "Jadze" na kilkudniowych testach, podczas których pokazał się z dobrej strony, zwłaszcza podczas meczów sparingowych. 

Sołowiejowi nie udało się jednak przebić do pierwszej jedenastki - zagrał tylko w jednym meczu Pucharu Polski z Cracovią. Częściej występował w trzecioligowych rezerwach, w których zanotował udział w dziesięciu spotkaniach. 

Dziś Jagiellonia oficjalnie poinformowała o rozwiązaniu kontraktu z obrońcą. Będzie on teraz poszukiwał nowego zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy