Oficjalnie: Spahić w Anży Machaczkała

Oficjalnie: Spahić w Anży Machaczkała
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sevilla FC

Bośniacki środkowy obrońca opuścił popołudniową sesję treningową Sevilli FC i wyleciał do Moskwy. W stolicy Rosji ma podpisać kontrakt z Anży Machaczkała.

Jak na razie zawodnik, który w tym sezonie zagrał w 22 spotkanich Primera Division, ma zostać wypożyczony do klubu ze stolicy Dagestanu. W przyszłości jednak Rosjanie będą mieli możliwość wykupienia obrońcy.

Anży poszukiwała kogoś na tę pozycję od kiedy w dość niemiłych okolicznościach pożegnała się  z Christopherem Sambą, mówiono dużo o sprowadzeniu Amorebiety, ostatecznie także z La Liga, ale z Sewilli, trafi do Machaczkały, Emir Spahić. 
 
W przeszłości 32-latek grał w Rosji dla Szynnika Jarosław, Lokomotiwu i Torpedo Moskwa, występował także w Montpellier, Dubrovniku i NK Zagrzeb.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy