OFICJALNIE: Spajić w Feyenoordzie

OFICJALNIE: Spajić w Feyenoordzie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Feyenoord

Feyenoord poinformował o pozyskaniu Uroša Spajicia.

Działacze ekipy z Rotterdamu szukali wzmocnienia do środka obrona. Udało im się dopiąć swego we wtorek.

Do zespołu prowadzonego przez Dicka Advocaata przenosi się bowiem na zasadzie wypożyczenia Uroš Spajić. Serb ostatnio występował w Krasnodarze.

Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Nie znalazła się w niej opcja wykupu.

Środkowy defensor to wychowanek Crvenej zvezdy. W swojej karierze grał też między innymi dla Anderlechtu i Tuluzy.

Do wspomnianego Krasnodaru trafił latem 2018 roku. W poprzednim sezonie rozegrał 26 meczów. W tym czasie strzelił jedną bramkę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt z finansowym plusem za sezon 2019/2020 [OFICJALNIE] Real Madryt z finansowym plusem za sezon 2019/2020 [OFICJALNIE] Premier League: Dobre wieści w sprawie Raúla Jiméneza. Nowy komunikat [OFICJALNIE] Premier League: Dobre wieści w sprawie Raúla Jiméneza. Nowy komunikat [OFICJALNIE] Borussia Dortmund: Kontuzja Haalanda [OFICJALNIE] Borussia Dortmund: Kontuzja Haalanda [OFICJALNIE] ESPN 100: Najlepsi trenerzy świata. Klopp znów na czele. Za nim sześć nowych twarzy ESPN 100: Najlepsi trenerzy świata. Klopp znów na czele. Za nim sześć nowych twarzy Wisła Kraków: Z chaosu wyłania się porządek - przedstawiamy sylwetkę Petera Hyballi Wisła Kraków: Z chaosu wyłania się porządek - przedstawiamy sylwetkę Petera Hyballi FIFA 21: Ibrahimović nie odpuszcza. Szwed odpowiada EA Sports FIFA 21: Ibrahimović nie odpuszcza. Szwed odpowiada EA Sports ESPN 100: Najlepsi obrońcy świata. Dominacja Liverpoolu utrzymana ESPN 100: Najlepsi obrońcy świata. Dominacja Liverpoolu utrzymana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy