OFICJALNIE: Spajić w Feyenoordzie

OFICJALNIE: Spajić w Feyenoordzie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Feyenoord

Feyenoord poinformował o pozyskaniu Uroša Spajicia.

Działacze ekipy z Rotterdamu szukali wzmocnienia do środka obrona. Udało im się dopiąć swego we wtorek.

Do zespołu prowadzonego przez Dicka Advocaata przenosi się bowiem na zasadzie wypożyczenia Uroš Spajić. Serb ostatnio występował w Krasnodarze.

Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Nie znalazła się w niej opcja wykupu.

Środkowy defensor to wychowanek Crvenej zvezdy. W swojej karierze grał też między innymi dla Anderlechtu i Tuluzy.

Do wspomnianego Krasnodaru trafił latem 2018 roku. W poprzednim sezonie rozegrał 26 meczów. W tym czasie strzelił jedną bramkę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adrian Mierzejewski dość zaskakująco zmienił klub. Wypożyczenie na... sześć meczów OFICJALNIE: Adrian Mierzejewski dość zaskakująco zmienił klub. Wypożyczenie na... sześć meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy