OFICJALNIE: Spychała, Van Weert i Troshupa w Stomilu

OFICJALNIE: Spychała, Van Weert i Troshupa w Stomilu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn poinformował o pozyskaniu Macieja Spychały, Ingo van Weerta i Jacka Troshupy.

W ostatnich dniach ze Stomilem Olsztyn pożegnało się kilku zawodników. W tym miejscu warto wymienić Artura Siemaszko i Szymona Sobczaka. Teraz przyszedł czas na transfery do klubu.

Do zespołu prowadzonego przez Adama Majewskiego dołączyli Maciej Spychała, Ingo van Weert oraz Jacek Troshupa.

Pierwszy z nich przenosi się do Olsztyna z Wisły Płock. 22-latek środkowy pomocnik podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Drugi z zawodników grał ostatnio dla holenderskiego Waalwijk. W przeciwieństwie do Spychały środkowy obrońca parafował umowę do 30 czerwca 2022 roku.

Ostatni z graczy to bramkarz, który występował ostatnio w KF Feronikeli Drenas. Teraz spróbuje swoich sił w Polsce.

W jego przypadku kontrakt został podpisany do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy