OFICJALNIE: Spychała, Van Weert i Troshupa w Stomilu

OFICJALNIE: Spychała, Van Weert i Troshupa w Stomilu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn poinformował o pozyskaniu Macieja Spychały, Ingo van Weerta i Jacka Troshupy.

W ostatnich dniach ze Stomilem Olsztyn pożegnało się kilku zawodników. W tym miejscu warto wymienić Artura Siemaszko i Szymona Sobczaka. Teraz przyszedł czas na transfery do klubu.

Do zespołu prowadzonego przez Adama Majewskiego dołączyli Maciej Spychała, Ingo van Weert oraz Jacek Troshupa.

Pierwszy z nich przenosi się do Olsztyna z Wisły Płock. 22-latek środkowy pomocnik podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Drugi z zawodników grał ostatnio dla holenderskiego Waalwijk. W przeciwieństwie do Spychały środkowy obrońca parafował umowę do 30 czerwca 2022 roku.

Ostatni z graczy to bramkarz, który występował ostatnio w KF Feronikeli Drenas. Teraz spróbuje swoich sił w Polsce.

W jego przypadku kontrakt został podpisany do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy