OFICJALNIE: Stanowcza reakcja Brighton na doniesienia o transferze Marca Cucurelli

OFICJALNIE: Stanowcza reakcja Brighton na doniesienia o transferze Marca Cucurelli fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Brighton

Brighton & Hove Albion zaprzeczył osiągnięciu jakiegokolwiek porozumienia z Chelsea czy innym klubem w sprawie sprzedaży Marca Cucurelli.

W ubiegłych tygodniach wszystko wskazywało na to, że hiszpański defensor po zaledwie jednym udanym sezonie zamieni „Mewy” na Manchester City. Aktualny mistrz Anglii nie pałał jednak chęcią do sprostania wygórowanym oczekiwaniom ligowego rywala i w efekcie rozmowy prowadzone pomiędzy stronami zostały przerwane.

Momentalnie ten fakt postanowiła wykorzystać Chelsea. „The Blues” osiągnęli w ekspresowym tempie zasadnicze porozumienie z 24-letnim zawodnikiem i przedstawili bardzo atrakcyjną propozycję Brighton.

Szereg dziennikarzy poinformował zgodnie w środowy wieczór, że ekipa z AMEX Stadium przystała na warunki zaoferowane przez drużynę ze Stamford Bridge i tym samym w przeciągu kilku dni transfer Marca Cucurelli do londyńskiego klubu stanie się faktem.

Tym wieściom w stanowczy sposób zaprzeczyły „Mewy” poprzez zamieszczenie stosownego komentarza w mediach społecznościowych.

„Wbrew nieprecyzyjnym doniesieniom wielu mediów, dzisiejszego wieczoru nie osiągnięto porozumienia z żadnym klubem w sprawie sprzedaży Marca Cucurelli” - poinformował zespół z Premier League.

W tej sytuacji należy zakładać, że Brighton nie odniosło się jeszcze do propozycji Chelsea lub ją odrzuciło i będzie czekać na otrzymanie kolejnej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy