OFICJALNIE: Stasik w Stali Mielec

OFICJALNIE: Stasik w Stali Mielec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stal Mielec

Stal Mielec poinformowała o pozyskaniu Szymona Stasika.

Drużyna prowadzona przez Artura Skowronka w przyszłym podobnie, jak w poprzednich sezonach będzie jednym z pretendentów do awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy. W zrealizowaniu założeń ma im pomóc nowo pozyskany Szymon Stasik.

Pomocnik przeprowadza się do Mielca z Piasta Żmigród na zasadzie transferu definitywnego. Z pierwszoligowcem podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku.

Zawodnik był kilka tygodni temu testowany przez Wisłę Kraków.

Transfer do Mielca to dla Stasika powrót do klubu, którego jest wychowankiem.

20-latek rozegrał w poprzednim sezonie w trzeciej lidze (czwarty poziom rozgrywkowy) 30 meczów. Na jego dorobek złożył się jeden gol.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy