OFICJALNIE: Steblecki w Chojniczance

OFICJALNIE: Steblecki w Chojniczance
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chojniczanka Chojnice

Sebastian Steblecki związał się umową z pierwszoligową Chojniczanką Chojnice.

26-latek trafi do lidera Nice 1 ligi na zasadzie transferu definitywnego z Cracovii. W rundzie jesiennej Steblecki spędził na boiskach Ekstraklasy zaledwie 25 minut.

Skrzydłowy jest wychowankiem „Pasów”. W 2014 roku przeniósł się do holenderskiego SC Cambuur-Leeuwarden. W Eredivisie rozegrał trzynaście spotkań, w których zdobył dwie bramki. Kolejnym przystankiem w karierze Stebleckiego był Górnik Zabrze. Przygoda 26-latka ze śląskim klubem została okraszona spadkiem.

W 2016 roku pomocną dłoń do wychowanka wyciągnęła Cracovia. Skrzydłowy w poprzednim sezonie wystąpił w 26 meczach, zdobywając w tym czasie trzy bramki.

Wychowanek „Pasów” jest drugim zimowym wzmocnieniem Chojniczanki Chojnice. Wcześniej do drużyny prowadzonej przez Krzysztofa Brede dołączył Maciej Górski. 26-latek będzie grał z numerem 71.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy