Oficjalnie: Steblecki w Górniku Zabrze

Oficjalnie: Steblecki w Górniku Zabrze
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Górnik Zabrze

Sebastian Steblecki został nowym zawodnikiem Górnika Zabrze.

23-latek przeszedł wczoraj obligatoryjne testy medyczne i podpisał dziś półtoraroczny kontrakt z "Trójkolorowymi". Były piłkarz Cracovii ostatnio występował w holenderskim SC Cambuur, lecz pół roku przed wygaśnięciem umowy postanowił powrócić do kraju. 

- Dlaczego Górnik? Kiedy pojawiła się oferta z tak zasłużonego klubu, z tak dużą liczbą kibiców, to nie zastanawiałem się długo. W moim przypadku potrzebna była zmiana i czuję się bardzo szczęśliwy, że jestem w Górniku - powiedział pomocnik.

Steblecki to czwarty potwierdzony transfer zabrzan w zimowym oknie. Wcześniej umowy podpisali Szymon MatuszekMarcis Oss i Ken Kallaste. Klub planuje dokonanie kolejnych wzmocnień.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy