Oficjalnie: Stefan Nikolić opuszcza Termalicę

Oficjalnie: Stefan Nikolić opuszcza Termalicę
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Kontrakt Stefana Nikolica z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza został rozwiązany.

Pochodzący z Czarnogóry napastnik dołączył do ekipy "Słoni" na początku lutego. W Ekstraklasie zdołał rozegrać jedynie trzy spotkania. Na decyzje o jego odejściu, poza względami sportowymi, wpłynął także fakt, że 27-latek nie jest obywatelem państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Nikolić to dziewiąty piłkarz, który latem rozstał się z zespołem spod Tarnowa. Wcześniej klub opuścili Jakub Biskup, Elvis Bratanović, Tomasz Foszmańczyk, Dariusz JareckiSebastian Nowak, Dawid Plizga, Dawid Sołdecki i Andrzej Witan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy