OFICJALNIE: Stendera i Aogo w Hannoverze

OFICJALNIE: Stendera i Aogo w Hannoverze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hannover

Hannover poinformował o pozyskaniu Dennisa Aogo i Marca Stendera.

Zespół prowadzony przez Mirko Slomkę ma zdecydowanie większe ambicje niż gra na zapleczu Bundesligi. Jasne jest więc, że celem na ten sezon będzie walka o powrót na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Niemczech. Pomóc w tym mają nowo pozyskani zawodnicy, a więc Dennis Aogo oraz Marc Stendera.

Pierwszy z piłkarzy lata świetności ma już raczej za sobą. Nie oznacza to jednak, że zapomniał, jak się gra w piłkę. Pomimo słabszego okresu nadal może wnieść wiele do drużyny.

Defensywny pomocnik parafował kontrakt do 30 czerwca 2020 roku.

Aogo ma na swoim koncie takie kluby jak Freiburg, Schalke czy Hamburger. Ostatnio występował w Stuttgarcie. Tam rozegrał 17 spotkań.

Drugi z zawodników urastał jakiś czas temu do miana dużego talentu. Miniony okres był jednak dla niego mało satysfakcjonujące, co poskutkowało tym, że rozstał się z Eintrachtem i trafił na zaplecze Bundesligi.

Poprzednie rozgrywki zakończył z jedenastoma występami na koncie, co w ogólnym rozrachunku dało 205 minut.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy