OFICJALNIE: Stendera i Aogo w Hannoverze

OFICJALNIE: Stendera i Aogo w Hannoverze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hannover

Hannover poinformował o pozyskaniu Dennisa Aogo i Marca Stendera.

Zespół prowadzony przez Mirko Slomkę ma zdecydowanie większe ambicje niż gra na zapleczu Bundesligi. Jasne jest więc, że celem na ten sezon będzie walka o powrót na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Niemczech. Pomóc w tym mają nowo pozyskani zawodnicy, a więc Dennis Aogo oraz Marc Stendera.

Pierwszy z piłkarzy lata świetności ma już raczej za sobą. Nie oznacza to jednak, że zapomniał, jak się gra w piłkę. Pomimo słabszego okresu nadal może wnieść wiele do drużyny.

Defensywny pomocnik parafował kontrakt do 30 czerwca 2020 roku.

Aogo ma na swoim koncie takie kluby jak Freiburg, Schalke czy Hamburger. Ostatnio występował w Stuttgarcie. Tam rozegrał 17 spotkań.

Drugi z zawodników urastał jakiś czas temu do miana dużego talentu. Miniony okres był jednak dla niego mało satysfakcjonujące, co poskutkowało tym, że rozstał się z Eintrachtem i trafił na zaplecze Bundesligi.

Poprzednie rozgrywki zakończył z jedenastoma występami na koncie, co w ogólnym rozrachunku dało 205 minut.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy