OFICJALNIE: Stendera i Aogo w Hannoverze

OFICJALNIE: Stendera i Aogo w Hannoverze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hannover

Hannover poinformował o pozyskaniu Dennisa Aogo i Marca Stendera.

Zespół prowadzony przez Mirko Slomkę ma zdecydowanie większe ambicje niż gra na zapleczu Bundesligi. Jasne jest więc, że celem na ten sezon będzie walka o powrót na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Niemczech. Pomóc w tym mają nowo pozyskani zawodnicy, a więc Dennis Aogo oraz Marc Stendera.

Pierwszy z piłkarzy lata świetności ma już raczej za sobą. Nie oznacza to jednak, że zapomniał, jak się gra w piłkę. Pomimo słabszego okresu nadal może wnieść wiele do drużyny.

Defensywny pomocnik parafował kontrakt do 30 czerwca 2020 roku.

Aogo ma na swoim koncie takie kluby jak Freiburg, Schalke czy Hamburger. Ostatnio występował w Stuttgarcie. Tam rozegrał 17 spotkań.

Drugi z zawodników urastał jakiś czas temu do miana dużego talentu. Miniony okres był jednak dla niego mało satysfakcjonujące, co poskutkowało tym, że rozstał się z Eintrachtem i trafił na zaplecze Bundesligi.

Poprzednie rozgrywki zakończył z jedenastoma występami na koncie, co w ogólnym rozrachunku dało 205 minut.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy