Oficjalnie: Strandberg w CSKA Moskwa

Oficjalnie: Strandberg w CSKA Moskwa
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: CSKA Moskwa

Carlos Strandberg został nowym zawodnikiem CSKA Moskwa - poinformowała oficjalna strona internetowa rosyjskiego klubu.

Szwedzki napastnik podpisał z nowym zespołem pięcioletnią umowę. Do Rosji przenosi się z BK Häcken. Posiadający mozambickie korzenie zawodnik jest młodzieżowym reprezentantem "Trzech Koron".

Zadowolenia z pozyskania utalentowanego Stranberga nie kryje trener moskiewskiej ekipy Leonid Słucki.

- Jest potężnie zbudowanym napastnikiem. Potrafi kontrolować piłkę i współpracuje z drużyną. W sytuacji wyboru: strzelać czy podać piłkę do lepiej ustawionego kolegi, wybierze tę drugą opcję. To był bardzo ważny czynnik, który zaważył o tym, że zdecydowaliśmy się na jego transfer - powiedział szkoleniowiec zespołu z Arena Chimki.

19-latek ma od razu dołączyć do pierwszej drużyny CSKA Moskwa.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy