OFICJALNIE: Stryjek w Livingston

OFICJALNIE: Stryjek w Livingston
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Livingston FC

Livingston FC poinformowało o pozyskaniu Maksymiliana Stryjka.

24-latek w ostatnim sezonie przywdziewał trykot Eastleigh FC. Tam bronił regularnie, jednak ostatecznie nie zdecydował się na kontynuowanie współpracy z tym klubem.

Od nowego sezonu będzie grał w Livingston FC, do którego przenosi się na zasadzie wolnego transferu.

Stryjek parafował z nowym pracodawcą kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Wspomniany zespół to piąta siła ligi szkockiej.

Bramkarz jest wychowankiem Polonii Warszawa, z której trafił do Sunderlandu, by następnie wzmocnić wspomniane Eastleigh.

W minionym sezonie zanotował 37 występów. W sześciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy