OFICJALNIE: Strzelił zwycięskiego gola w meczu z Barceloną, zagra w Polsce
2018-03-06 10:20:22; Aktualizacja: 7 lat temu
W poniedziałkowy wieczór Olimpia Grudziądz potwierdziła transfer Mario Martíneza.
O transakcji tej poinformowaliśmy tutaj jako pierwsi: http://transfery.info/111772,wystepowal-w-laliga-zagra-w-grudziadzu.
Zgodnie z naszymi informacjami hiszpański ofensywny pomocnik związał się wczoraj umową do końca sezonu. Nieoficjalnie zadebiutował już w meczu sparingowym przeciwko Olimpii Elbląg, a oficjalną szansę może dostać w sobotę o 18:00 w spotkaniu pierwszej ligi z Chrobrym Głogów.
32-letni Martínez ma za sobą bardzo interesującą karierę. Ostatnio występował w Puerto Rico FC w NASL, wcześniej między innymi w Numancii i Las Palmas. W barwach swojego pierwszego klubu miał okazję rywalizować na poziomie Primera Division. Najgłośniejszym momentem jego kariery jest bramka strzelona w wygranym 1-0 przez Numancię meczu z Barceloną (początek przełomowego dla Katalończyków sezonu 2008/2009).
SKRÓT MECZU:
Tym samym Olimpia zaprezentowała piąty nabytek tej zimy. Wcześniej sprowadzono Daniela Ferugę, Filipa Jazvicia, Roberta Candreę i Mateja Podlogara.








![FC Barcelona górą w hicie ligi hiszpańskiej [WIDEO]](img/photos/106636/170x113/raphinha.jpg)







![FC Barcelona górą w hicie ligi hiszpańskiej [WIDEO]](img/photos/106636/90x60/raphinha.jpg)
![Trzeciego finału z rzędu nie będzie. Pogoń Szczecin wyeliminowana z Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/113237/170x113/xyz.jpg)





