OFICJALNIE: Syn Robbie'ego Savage’a z pierwszą profesjonalną umową w Manchesterze United

OFICJALNIE: Syn Robbie'ego Savage’a z pierwszą profesjonalną umową w Manchesterze United fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja
Źródło: Manchester United | Charlie Savage

Charlie Savage, syn Robbie'ego, podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z Manchesterm United.

Robbie Savage jest wychowankiem „Czerwonych Diabłów”. Nigdy nie udało mu się na dłużej zagrzać miejsca w pierwszej drużynie. 39-krotny reprezentant Walii zasłynął z występów w Leicester City oraz Derby Country. Obecnie jest ekspertem telewizyjnym w BT Sport oraz BBC.

Teraz szansę na przebicie do pierwszego zespołu ma jego 17-letni syn. Młodzieżowy reprezentant Walii swoim stylem gry oraz pozycją przypomina nieco Scotta McTominaya. Lewonożny pomocnik mierzy 182 centymetry wzrostu.

- Jestem z ciebie taki dumny! Twoja ciężka praca, poświęcenie i chęć się opłaciła! Pracuj tak ciężko, jak tylko możesz. Będą wzloty i upadki, ale nie przestawaj wierzyć w siebie. Ludzie będą chcieli cię powalić, ale wciąż wstawaj i pokazuj wszystkim, co potrafisz - napisał na Twiterze Robbie pod postem syna, potwierdzającym związanie się profesjonalną umową.

W aktualnym sezonie Charlie zanotował dwie bramki oraz pięć asysty w siedemnastu meczach Premier League U18.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy