OFICJALNIE: Sześciu piłkarzy odchodzi z Resovii

OFICJALNIE: Sześciu piłkarzy odchodzi z Resovii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Resovia

Resovia poinformowała o odejściach Bartłomieja Eizencharta, Daniela Pietraszkiewicza, Sebastiana Strózika, Bartosza Jarocha, Josipa Soljicia oraz Damiana Hilbrychta.

Resovia ma za sobą całkiem udany sezon, bo zakończyła rozgrywki na jedenastym miejscu.

Niedawno ogłoszono nazwisko nowego szkoleniowca. Posada ta przypadła znanemu z prowadzenia między innymi Olimpii Elbląg Tomaszowi Grzegorczykowi.

Nowy trener praktycznie natychmiast wziął się za ruchy kadrowe, a rzeszowski klub poinformował, że wraz z końcem czerwca wygasną wypożyczenia Bartłomieja Eizencharta, Daniela Pietraszkiewicza i Sebastiana Strózika.

Okazuje się jednak, że to niejedyni gracze, którzy odchodzą z Resovii. Kontrakty kończą się także Bartoszowi Jarochowi, Josipowi Soljiciowi oraz Damianowi Hilbrychtowi. Ich umowy nie zostaną przedłużone.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy