OFICJALNIE: Szpital w AS Monaco, bez zmian. Dziewięciu piłkarzy kontuzjowanych

OFICJALNIE: Szpital w AS Monaco, bez zmian. Dziewięciu piłkarzy kontuzjowanych
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS Monaco FC

AS Monaco opublikowało komunikat przed meczem z Olympique Lyon, w którym poinformowało o stanie zdrowia piłkarzy zmagających się w ostatnim czasie z urazami.

W obecnym sezonie drużyna z Ligue 1, która przed rokiem zajęła drugie miejsce w0s tabeli, spisuje się fatalnie. Ogromny wpływ na wyniki monakijczyków mają urazy. W tej chwili poza grą znajduje się 9 piłkarzy. Są to Almamy Touré, Jordi Mboula, Roberto Navarro, Kévin N'Doram, Jean-Eudes Aholou, Djibril Sidibé, Rony Lopes, Antonio Barreca oraz Danijel Subašić.

Najpoważniejszej wyglądają dolegliwości chorwackiego bramkarza, który kilka miesięcy temu został wicemistrzem świata. Wykryto bowiem u niego chroniczną tendinopatię ścięgna udowego. 

Jeśli zaś chodzi o Adamę Traoré, Stevana Joveticia, Samuela Grandsira, Willema Geubbelsa oraz Pietro Pellegriego, ci zawodnicy wykonują ćwiczenia indywidualne. Natomiast Nacer Chadli rozpoczyna treningi z zespołem. Tym samym w najbliższym czasie Belg powinien być do dyspozycji Thierry’ego Henry’ego.

Dodajmy, że 13 grudnia Monaco poinformowało o rozbudowaniu departamentu medycznego o dział zajmujący się przygotowaniem piłkarzy do gry po kontuzjach. W jego skład weszli Bouabdellah Tahri, Jérôme Palestri oraz Romain Giroud. 

W najbliższą niedziele „Czerwono-Biali” zmierzą się z Olympique Lyon. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Everton (na razie) z największą ofertą za Milika Everton (na razie) z największą ofertą za Milika Borussia Dortmund nieugięta. Przynajmniej 110 milionów euro za Sancho Borussia Dortmund nieugięta. Przynajmniej 110 milionów euro za Sancho MŠK Žilina w stanie likwidacji. 12 piłkarzy, którzy mogą zagrać w Ekstraklasie MŠK Žilina w stanie likwidacji. 12 piłkarzy, którzy mogą zagrać w Ekstraklasie Fabiański: Nie zależy mi teraz na tym, żeby zarabiać pieniądze Fabiański: Nie zależy mi teraz na tym, żeby zarabiać pieniądze Kluby z Bundesligi i Premier League chcą Milika. Robi się coraz ciekawiej! Kluby z Bundesligi i Premier League chcą Milika. Robi się coraz ciekawiej! Ajax rozwiązał umowę z Nourim Ajax rozwiązał umowę z Nourim Bartomeu odpowiada na oświadczenie Messiego Bartomeu odpowiada na oświadczenie Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy