OFICJALNIE: Szymon Sobczak w Zagłębiu Sosnowiec

OFICJALNIE: Szymon Sobczak w Zagłębiu Sosnowiec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec poinformowało o pozyskaniu Szymona Sobczaka.

Po dobrym sezonie w barwach Stomilu Olsztyn usługami napastnika zainteresowała się Jagiellonia Białystok. Zespół prowadzony przez Bogdana Zająca był jedną z kilku ekip, które chciały Szymona Sobczaka, ale on ostatecznie wybrał stolicę Podlasia.

W nowej drużynie jednak kompletnie sobie nie poradził i w rundzie jesiennej grał wyłącznie w trzecioligowych rezerwach. Teraz jednak wraca na zaplecze Ekstraklasy.

W poniedziałkowe popołudnie o pozyskaniu 28-latka poinformowało Zagłębie Sosnowiec. Przenosi się on do tej ekipy na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem parafował kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

- Zagłębie już wcześniej interesowało się moją osobą i cieszę się, że jestem teraz w Sosnowcu. Klub ma dobry przegląd zawodników i jego szefowie dobrze wiedzieli, kogo biorą do siebie. Chciałbym pomóc Zagłębiu w uzyskaniu jak najlepszego wyniku sportowego - powiedział.

W trzecioligowych rezerwach Jagiellonii Sobczak rozegrał dziesięć spotkań, w których strzelił sześć goli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Odrodzenie Garetha Bale'a Odrodzenie Garetha Bale'a Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy