Oficjalnie: Tamaş w Cardiff

Oficjalnie: Tamaş w Cardiff
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Cardiff City

Gabriel Tamaș zagra w Cardiff City.

65-krotny reprezentant Rumunii podpisał roczny kontrakt z nowym klubem. Wcześniej dopełniono formalności związanych z testami medycznymi i dokumentami. 

Tym samym obrońca wraca do angielskiego futbolu po rocznym epizodzie w ojczyźnie. Wcześniej na Wyspach grał m.in. w Doncaster Rovers, Watfordzie czy West Bromwich Albion.

- Chciałem ponownie zagrać w Anglii i po otrzymaniu kilku ofert postanowiłem przystać na tę z Cardiff. Spotkałem się z menedżerem i kilkoma zawodnikami, których pamiętałem z poprzednich lat - powiedział Tamaș.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy