Oficjalnie: Tarasovs w Jagiellonii

Oficjalnie: Tarasovs w Jagiellonii fot. Transfery.info
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Jagiellonia Białystok

Igors Tarasovs został nowym piłkarzem Jagiellonii Białystok.

Łotysz podpisał z klubem z Podlasia roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne lata.

26-letni środkowy obrońca ostatnio występował w Nemanie Grodno. Jego umowa z tym zespołem wygasa drugiego grudnia. Dzień później pojawi się na pierwszym treningu „Żółto-Czerwonych”.

Nowy nabytek Jagiellonii jeszcze za kadencji Czesława Michniewicza był bliski dołączenia do drużyny. Wtedy testowano go wraz z Jegorem Zubowiczem.

Igors Tarasovs w przeszłości występował jeszcze w takich klubach jak Skonto Ryga, Simurgu Zaqatala a także Ventspils. Łotysz będzie mógł zadebiutować w Jagiellonii dopiero w nowym roku, ponieważ obecnie nie można zgłaszać do rozgrywek nowych zawodników.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Inter Miami chce ściągnąć trzy gwiazdy do gry z Lionelem Messim Inter Miami chce ściągnąć trzy gwiazdy do gry z Lionelem Messim Lionel Messi otrzymał ofertę niemieszczącą się w głowie. Chcą go nakłonić do zmiany decyzji Lionel Messi otrzymał ofertę niemieszczącą się w głowie. Chcą go nakłonić do zmiany decyzji Piotr Zieliński może się pakować? Napoli obrało na cel obiecującego pomocnika Piotr Zieliński może się pakować? Napoli obrało na cel obiecującego pomocnika Widzew Łódź złożył ofertę byłemu piłkarzowi Bundesligi Widzew Łódź złożył ofertę byłemu piłkarzowi Bundesligi Lech Poznań zdecydowany na sprzedaż piłkarza. Ten też tego chce Lech Poznań zdecydowany na sprzedaż piłkarza. Ten też tego chce Nowy klub Lionela Messiego. „Here we go” Nowy klub Lionela Messiego. „Here we go” Sławomir Peszko rusza z nowym projektem. Czas na freak fighty Sławomir Peszko rusza z nowym projektem. Czas na freak fighty

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy