Oficjalnie: Taşçı w Spartaku

Oficjalnie: Taşçı w Spartaku fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Spartak Moskwa

Serdar Taşçı zdecydował się przejść ze Stuttgartu do Spartaka Moskwa.

Niemiecki obrońca podpisał ze Spartakiem Moskwa długoterminową umowę. Kiedy tylko uda się załatwić wszelkie formalności związane z transferem, to Taşçı zostanie zaprezentowany w koszulce nowego zespołu.

Taşçı jest 26-letnim niemieckim obrońcą o tureckich korzeniach. Od 2006 roku występował w Stuttgarcie, klubie, w którym rozpoczął swoją profesjonalną karierę. W sumie w 180 spotkaniach zdobył dziewięć bramek. Od stycznia ubiegłego roku był kapitanem "Die Schwaben".

Nowy piłkarz Spartaka od 2008 roku występuje w seniorskiej kadrze Niemiec. Do tej pory na swoim koncie zgromadził 14 spotkań. Na mundialu w RPA zdobył z reprezentacją brązowy medal.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy