Oficjalnie: Taudul odchodzi z AÉ Zakakíou

Oficjalnie: Taudul odchodzi z AÉ Zakakíou
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: AEK Larnaka

Wypożyczenie Mateusza Taudula do AÉ Zakakíou zostało skrócone.

Golkiper AEK-u Larnaka trafił na wypożyczenie do ligowego rywala w lipcu 2016 roku.

Polak nie miał pewnego miejsca w składzie Zakakíou, ale zdołał rozegrać w jego barwach osiem spotkań. Niestety ostatnie z nich rozegrane przeciwko Arisowi Limassol okazało się dla niego ostatnim w tym zespole. 22-latek doznał w nim poważnej kontuzji, która wykluczyła go z gry na dłuższy czas.

Władze obu klubów z powodu urazu zawodnika porozumiały się w sprawie skrócenia wypożyczenia bramkarza. Taudul powrócił już do Larnaki, gdzie będzie przechodził rehabilitacje.

22-latek został zawodnikiem AEK w 2015 roku. Wcześniej występował m. in. w młodzieżowych drużynach Evertonu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy