Oficjalnie: Teodorczyk wypada z kadry

Oficjalnie: Teodorczyk wypada z kadry fot. Transfery.info
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Transfery.info | PZPN

Łukasz Teodorczyk nie zagra w meczu reprezentacji Polski z Litwą.

Teodorczyk nie zagra w meczu towarzyskim, który zostanie rozegrany 6 czerwca, ponieważ musi poddać się artroskopii stawu kolanowego.

Polski napastnik nabawił się urazu podczas ostatniego spotkania ligowego Lecha Poznań przeciwko Legii Warszawa. Niestety dla selekcjonera Adama Nawałki uraz Teodorczyka okazał się na tyle poważny, że lekarze klubowi od razu nakazali wykonać napastnikowi niezbędny zabieg, który wykluczy go z udziału w najbliższym spotkaniu „Biało-Czerwonych”.

Sztab szkoleniowy reprezentacji szybko zareagował na absencję zawodnika Lecha Poznań informując na konferencji prasowej, że w jego miejsce nie zostanie powołany inny zawodnik. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy