Oficjalnie: Teodorczyk wypada z kadry

Oficjalnie: Teodorczyk wypada z kadry fot. Transfery.info
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Transfery.info | PZPN

Łukasz Teodorczyk nie zagra w meczu reprezentacji Polski z Litwą.

Teodorczyk nie zagra w meczu towarzyskim, który zostanie rozegrany 6 czerwca, ponieważ musi poddać się artroskopii stawu kolanowego.

Polski napastnik nabawił się urazu podczas ostatniego spotkania ligowego Lecha Poznań przeciwko Legii Warszawa. Niestety dla selekcjonera Adama Nawałki uraz Teodorczyka okazał się na tyle poważny, że lekarze klubowi od razu nakazali wykonać napastnikowi niezbędny zabieg, który wykluczy go z udziału w najbliższym spotkaniu „Biało-Czerwonych”.

Sztab szkoleniowy reprezentacji szybko zareagował na absencję zawodnika Lecha Poznań informując na konferencji prasowej, że w jego miejsce nie zostanie powołany inny zawodnik. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy