Oficjalnie: Thiago Cionek w Calcio Padova

Oficjalnie: Thiago Cionek w Calcio Padova
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Dotychczasowy zawodnik Jagiellonii Białystok Thiago Cionek podpisał dzisiaj kontrakt z drużyną z zaplecza włoskiej ekstraklasy, Calcio Padova. Brazylijczyk opuszcza białostocki klub po czterech sezonach gry w jego barwach.

Cionek wystąpił w barwach Jagielloni łącznie 111 razy i w tym czasie zanotował 3 trafienia dla tego zespołu. Z "Jagą" sięgnął on po Puchar Polski oraz Superpuchar Polski. Między innymi dzięki wstawiennictwu lokalnych kibiców, otrzymał on polskie obywatelstwo.

Na oficjalnej stronie internetowej Jagiellonii pojawił się komunikat informujący o tej transkacji, w którym zespół z Białegostoku podziękował za grę w jego barwach brazylijskiemu obrońcy. Szczegółów (w tym kwoty) transferu nie ujawniono.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy