Oficjalnie: Thiago Cionek w Calcio Padova

Oficjalnie: Thiago Cionek w Calcio Padova
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Dotychczasowy zawodnik Jagiellonii Białystok Thiago Cionek podpisał dzisiaj kontrakt z drużyną z zaplecza włoskiej ekstraklasy, Calcio Padova. Brazylijczyk opuszcza białostocki klub po czterech sezonach gry w jego barwach.

Cionek wystąpił w barwach Jagielloni łącznie 111 razy i w tym czasie zanotował 3 trafienia dla tego zespołu. Z "Jagą" sięgnął on po Puchar Polski oraz Superpuchar Polski. Między innymi dzięki wstawiennictwu lokalnych kibiców, otrzymał on polskie obywatelstwo.

Na oficjalnej stronie internetowej Jagiellonii pojawił się komunikat informujący o tej transkacji, w którym zespół z Białegostoku podziękował za grę w jego barwach brazylijskiemu obrońcy. Szczegółów (w tym kwoty) transferu nie ujawniono.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy