OFICJALNIE: Thiakane w Koronie

OFICJALNIE: Thiakane w Koronie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce poinformowała o pozyskaniu Émile'a Thiakane.

Z marazmu powoli budzi się Korona Kielce. Zespół prowadzony przez Macieja Bartoszka pozyskał w ostatnich dniach między innymi Mateusza Cetnarskiego i Rafała Grzelaka, ateraz przyszedł czas na kolejny ruch.

W czwartkowy wieczór poinformowano o pozyskaniu Émile Thiakane.

Senegalczyk przenosi się do spadkowicza z GKS-u Bełchatów na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym zespołem podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku.

- Cieszę się, że trafiłem do tego klubu. Mam nadzieję, że podołam wyzwaniu i wspólnie z kibicami będziemy cieszyć się ze zwycięstw naszej drużyny - powiedział.

Skrzydłowy rozegrał w poprzednim sezonie 21 meczów. W tym czasie zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy