OFICJALNIE: Thioune nowym trenerem Hamburgera SV

OFICJALNIE: Thioune nowym trenerem Hamburgera SV
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hamburger SV

Daniel Thioune został zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec Hamburgera SV.

Brak awansu do Bundesligi doprowadził do tego, że działacze Hamburgera SV postanowili dokonać zmian na ławce trenerskiej. Z posadą pożegnał się Dieter Hecking.

Na jego następcę nie trzeba było czekać zbyt długo. W poniedziałek wspomniany zespół poinformował o zatrudnieniu na tym stanowisku Daniel Thioune.

45-latek parafował kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Niemiec pierwsze kroki w zawodzie stawiał w ekipie Rot Weiss Ahlen. Tam pełnił funkcję asystenta Arie van Lenta. Później trafił VfL Osnabrück, gdzie wspinał się po szczeblach, by ostatecznie objąć pierwszy zespół.

Wraz z tą drużyną awansował w zeszłym sezonie na zaplecze Bundesligi. Teraz czeka go nowe wyzwanie. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy