OFICJALNIE: Thommy w Fortunie Düsseldorf

OFICJALNIE: Thommy w Fortunie Düsseldorf
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fortuna Düsseldorf

Fortuna Düsseldorf poinformowała o pozyskaniu Erika Thommy'ego.

24-latek przeprowadza się do Fortuny ze Stuttgartu na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

- Już nie mogę się doczekać mojego debiutu w nowym klubie. Chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby szybko wskoczyć do pierwszego składu. Mam nadzieję, że pomogę drużynie w osiągnięciu dobrego wyniku. Przed nami trudne zadanie. Z doświadczenia wiem, że drugi sezon w Bundeslidze jest zdecydowanie trudniejszy — powiedział pomocnik.

Thommy zaliczył w minionych rozgrywkach 19 ligowych spotkań. W tym czasie strzelił jednego gola i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy