OFICJALNIE: Thommy w Fortunie Düsseldorf

OFICJALNIE: Thommy w Fortunie Düsseldorf
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fortuna Düsseldorf

Fortuna Düsseldorf poinformowała o pozyskaniu Erika Thommy'ego.

24-latek przeprowadza się do Fortuny ze Stuttgartu na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

- Już nie mogę się doczekać mojego debiutu w nowym klubie. Chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby szybko wskoczyć do pierwszego składu. Mam nadzieję, że pomogę drużynie w osiągnięciu dobrego wyniku. Przed nami trudne zadanie. Z doświadczenia wiem, że drugi sezon w Bundeslidze jest zdecydowanie trudniejszy — powiedział pomocnik.

Thommy zaliczył w minionych rozgrywkach 19 ligowych spotkań. W tym czasie strzelił jednego gola i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy