OFICJALNIE: Timothée Kolodziejczak wrócił do Francji

OFICJALNIE: Timothée Kolodziejczak wrócił do Francji fot. Saint-Etienne
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Paris FC

Timothée Kolodziejczak, niedoszły reprezentant Polski, wzmocnił Paris FC.

Francuz od lipca pozostawał bez klubu, co wykorzystał przedstawiciel Ligue 2. Piłkarz zgodził się dołączyć do zespołu na mocy umowy ważnej do 30 czerwca 2025 roku, a teraz przed nim testy medyczne.

To ostatnie jest istotne z uwagi na dłuższą przerwę.

Środkowy lub lewy obrońca po raz pierwszy opuścił ojczyznę w 2014 roku. Wtedy wzmocnił Sevillę. Ta przygoda trwała dwa i pół roku.

Później zawodnika o polskich korzeniach oglądaliśmy w Borussii Mönchengladbach oraz meksykańskim Tigres. W 2018 roku nastąpił powrót do Francji i od tego czasu defensor występował w AS Saint-Étienne.

Przed kilkunastoma miesiącami nastąpiło zakończenie współpracy, co zbiegło się w czasie z dołączeniem do FC Schalke 04. Teraz gracz zanotował wolny transfer.

Timothée Kolodziejczak jest byłym młodzieżowym reprezentantem „Trójkolorowych”. Na swoim koncie ma 188 występów w Ligue 1.

Paris FC bierze udział w rozgrywkach drugiej ligi francuskiej. Po pięciu kolejkach zajmuje miejsce w dolnej części tabeli.

31-letni Kolodziejczak nigdy jeszcze nie grał na tym poziomie. Przed nim zatem debiut.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy