OFICJALNIE: Tobers wykupiony przez Lechię Gdańsk

OFICJALNIE: Tobers wykupiony przez Lechię Gdańsk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk poinformowała o wykupieniu Kristersa Tobersa.

19-latek, który jest uważany na Łotwie za spory talent, trafił do Gdańska z Lipawy w zimie. Wówczas to postanowiono go wypożyczyć. Teraz natomiast władze doszły do wniosku, że nadszedł moment, by go wykupić.

Tym samym środkowy obrońca przeprowadza się do Lechii na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać, co najmniej do 30 czerwca 2023 roku.

Kwota transakcji nie została podana do wiadomości publicznej.

- Niezmiernie cieszy mnie fakt, że będę mógł występować dłużej w Lechii. Jestem teraz częścią naprawdę dużego klubu, który ma swoją lokalizację we wspaniałym mieście. Jestem tu bardzo szczęśliwy i postaram się dać z siebie na boisku wszystko. Mam nadzieję, że osiągnę tu duży sukces - zakończył.

Tobers rozegrał na wiosnę w nowych barwach sześć meczów.

Warto wspomnieć, że ma on na swoim koncie sześć występów w dorosłej reprezentacji Łotwy.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy