OFICJALNIE: Tobers wykupiony przez Lechię Gdańsk

OFICJALNIE: Tobers wykupiony przez Lechię Gdańsk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk poinformowała o wykupieniu Kristersa Tobersa.

19-latek, który jest uważany na Łotwie za spory talent, trafił do Gdańska z Lipawy w zimie. Wówczas to postanowiono go wypożyczyć. Teraz natomiast władze doszły do wniosku, że nadszedł moment, by go wykupić.

Tym samym środkowy obrońca przeprowadza się do Lechii na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać, co najmniej do 30 czerwca 2023 roku.

Kwota transakcji nie została podana do wiadomości publicznej.

- Niezmiernie cieszy mnie fakt, że będę mógł występować dłużej w Lechii. Jestem teraz częścią naprawdę dużego klubu, który ma swoją lokalizację we wspaniałym mieście. Jestem tu bardzo szczęśliwy i postaram się dać z siebie na boisku wszystko. Mam nadzieję, że osiągnę tu duży sukces - zakończył.

Tobers rozegrał na wiosnę w nowych barwach sześć meczów.

Warto wspomnieć, że ma on na swoim koncie sześć występów w dorosłej reprezentacji Łotwy.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy