OFICJALNIE: Tobers wykupiony przez Lechię Gdańsk

OFICJALNIE: Tobers wykupiony przez Lechię Gdańsk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk poinformowała o wykupieniu Kristersa Tobersa.

19-latek, który jest uważany na Łotwie za spory talent, trafił do Gdańska z Lipawy w zimie. Wówczas to postanowiono go wypożyczyć. Teraz natomiast władze doszły do wniosku, że nadszedł moment, by go wykupić.

Tym samym środkowy obrońca przeprowadza się do Lechii na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać, co najmniej do 30 czerwca 2023 roku.

Kwota transakcji nie została podana do wiadomości publicznej.

- Niezmiernie cieszy mnie fakt, że będę mógł występować dłużej w Lechii. Jestem teraz częścią naprawdę dużego klubu, który ma swoją lokalizację we wspaniałym mieście. Jestem tu bardzo szczęśliwy i postaram się dać z siebie na boisku wszystko. Mam nadzieję, że osiągnę tu duży sukces - zakończył.

Tobers rozegrał na wiosnę w nowych barwach sześć meczów.

Warto wspomnieć, że ma on na swoim koncie sześć występów w dorosłej reprezentacji Łotwy.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy