OFICJALNIE: Tom Hateley zostaje w Piaście Gliwice

OFICJALNIE: Tom Hateley zostaje w Piaście Gliwice fot. Lens Strong / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piast Gliwice

Piast Gliwice poinformował o kontynuowaniu współpracy z Tomem Hateleyem.

Choć runda jesienna była dla podopiecznych Waldemara Fornalika przeciętna, to na wiosnę jego zespół spisywał się naprawdę bardzo dobrze i przez długi czas liczył się w grze o europejskie puchary.

Ostatecznie jednak Piast Gliwice musiał uznać wyższość Lechii Gdańsk, ale przed następnym sezonem fani tej ekipy mogą być pełni nadziei. Tym bardziej że w drużynie zostanie istotne ogniwo.

W piątkowe przedpołudnie za pośrednictwem oficjalnych mediów poinformowano o nowym kontrakcie Toma Hateleya. Będzie on obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że klub zdecydował się na przedłużenie mojej umowy. Świetnie czuję się w Gliwicach i cieszę się, że dalej będę mógł reprezentować Piasta. Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyli mnie trener, dyrektor sportowy i włodarze klubu. Mam nadzieję, że pomogę zespołowi w osiągnięciu kolejnych sukcesów - stwierdził.

32-latek trafił do Piasta w październiku 2021 roku w ramach wolnego transferu. W tym sezonie zanotował 23 występy, a jego dorobek to cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Matthijs de Ligt chce odejść z Juventusu POTWIERDZONE: Matthijs de Ligt chce odejść z Juventusu Richarlison odchodzi z Evertonu. Rekord transferowy! Richarlison odchodzi z Evertonu. Rekord transferowy! Transfery - Relacja na żywo [30/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [30/06/2022] Clément Lenglet odchodzi z FC Barcelony. Wszystko ustalone! Clément Lenglet odchodzi z FC Barcelony. Wszystko ustalone! Richarlison coraz bliżej dużego transferu. Brazylijczyk dogadał się z nowym klubem Richarlison coraz bliżej dużego transferu. Brazylijczyk dogadał się z nowym klubem OFICJALNIE: Paulo Fonseca wraca na ławkę trenerską OFICJALNIE: Paulo Fonseca wraca na ławkę trenerską OFICJALNIE: Romelu Lukaku ponownie w Interze Mediolan OFICJALNIE: Romelu Lukaku ponownie w Interze Mediolan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy