OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski

OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski fot. Przegląd Sportowy [YouTube]
Redakcja
Redakcja
Źródło: Eleven Sports

W sobotę czeka nas masa ciekawych meczów, a teraz do tego grona dołączył jeszcze jeden, Stade Rennais - RC Lens, i to nawet nie ze względu na wydarzenia na murawie, a debiutujący w piłce nożnej legendarny duet komentatorski: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski.

Panowie to legendy dziennikarstwa sportowego. Kojarzy się ich przede wszystkim z kolarskiego Tour de France oraz biathlonowego Pucharu Świata. Pracowali razem w Eurosporcie, aż do 2019 roku, gdy Wyrzykowski zdecydował się na przeprowadzkę do Polsatu.

Urodzony w 1944 roku Wyrzykowski jest od dawna propagatorem francuskiej kultury i sportu w Polsce. Nad Sekwanę wyjechał w 1983 roku, pracując potem przez wiele lat w „L’Équipe”, i na stałe mieszka w Paryżu.

Młodszy o 11 lat Jaroński to autor między innymi powiedzenia „Rach-ciach-ciach”, które słyszeliśmy po udanych strzelaniach w biathlonowych zawodach.

Z kolarstwa z kolei kojarzymy powtarzane przez duet kultowe „pchamy, pchamy” przy okazji sukcesów Rafała Majki czy Michała Kwiatkowskiego.

Panowie nigdy dotąd nie komentowali piłki nożnej, więc jest to dla nich debiut. W dodatku to pierwszy ich wspólny komentarz od... 2016 roku.

Mecz Stade Rennais - RC Lens rozpocznie się o 21:00, a transmisję z niego przeprowadzi Eleven Sports 2.

Na boisku w barwach Lens zobaczymy Przemysława Frankowskiego, a być może z ławki rezerwowych wejdzie Łukasz Poręba. Adam Buksa wrócił już do treningów, jednak jeszcze nie znalazł się w kadrze meczowej po ciężkiej kontuzji.

„Rach ciach ciach! Wielki powrót legendarnego duetu Tomasz Jaroński & Krzysztof Wyrzykowski! Znakomici dziennikarze w prima aprilis po raz pierwszy w historii skomentują… mecz piłki nożnej (Stade Rennais – RC Lens)! Piłkarskie Tour de France dziś od 20:55 w Eleven Sports 2!” - czytamy w komunikacie Eleven Sports.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy