OFICJALNIE: Tony Popović wraca na ławkę szkoleniową

OFICJALNIE: Tony Popović wraca na ławkę szkoleniową
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Perth Glory FC

Tony Popović powraca do pracy w charakterze menadżera po kilkumiesięcznej przerwie.

44-latek to jeden z najpopularniejszych szkoleniowców z australijskim paszportem. 44-latek jest w swej ojczyźnie bardzo dobrze znany z pracy w tamtejszym Western Sydney Wanderers, który to zespół regularnie doprowadzał do czołowych lokat w lidze australijskiej.

Dzisiaj Popović związał się trzyletnim kontraktem z innym zespołem występującym na co dzień w A-League, Perth Glory. 

Drużyna z zachodniej Australii ma za sobą fatalny sezon, w którym nie udało się jej awansować do fazy play-off. Osoba Popovicia ma więc przyczynić się do znacznego polepszenia wyników osiąganych przez zawodników w charakterystycznych purpurowych strojach.

Występujący niegdyś na pozycji stopera Popović jesienią minionego roku podjął się pierwszego w karierze trenerskiej wyzwania na europejskich boiskach, jednak jego przygoda z tureckim Karabüksporem zakończyła się sporym rozczarowaniem. Klub ten za kadencji Australijczyka przegrał większość spotkań, zajmując ostatnią lokatę w tabeli.

Kilka miesięcy temu nazwisko Popovicia łączono z objęciem reprezentacji Australii po zakończeniu Mistrzostw Świata. Dziś wiemy już jednak, iż stanowisko to obejmie Graham Arnold.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy